Arnavutköy vidanjör ve kanal açma hizmetleri

Arnavutköy Vidanjör, haftanın yedi günü yirmi dört saat vidanjör hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji araçlarımızla arızaya en kısa zamanda müdahale etmeyi ve siz değerli müşterilerimize en ekonomik hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Çevreye ve insan sağlığına duyarlı ekibimizle işimizin başındayız.

Vidanjörlerimiz yüksek kapasiteli vakum pompalarına sahip olduklarından,derin ve araçların kolay giremeyeceği yerlerden vakum yapma özelliğine de sahiptirler. 20 ton kapasiteli araçlarımızın yanı sıra özellikle büyük vidanjörlerin giremediği,otopark veya alış veriş merkezlerinin alt katları gibi alanlara girecek şekilde tasarlanmış mini vidanjör ve kanal açma araçlarımızda mevcuttur. Alt yapılarınız da meydana gelen çökme,bazı nedenlerden dolayı oluşan borulardaki daralmaları tespit edebilen,arızayı noktasal olarak gösteren ve 200 mm den 2000 mm ye kadar görüntü alabilen kanal görüntüleme araçlarımızda bünyemizde mevcuttur. Arnavutköy vidanjör bakımından bir hayli yoğun bölgelerimizden bir tanesidir. Bizim araçlarımız bölgenin vidanjör ihtiyacını karşılamaya yetecektir. Değerli müşterilerimizin bize ulaşması durumun da uzman keşif ekibimiz işin yapılacağı alana gelerek ücretsiz keşif yapar ve müşterimizi bilgilendirir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğundan müşterilerimize doğru bilgiyi vermeyi ilke edinmiş firmamız çalıştırdığı personele bu özelliği aşılamıştır.

Arnavutköy vidanjör piyasasındaki yerimizi aldığımız müşterilerimizin bize dönüşleri, memnuniyetleri ve dostlarına tavsiyesiyle tescillenmiş olup,müşterilerimizin gözündeki bu yerimizi korumaya kararlıyız. Arnavutköy’de vidanjör hizmetinin yanı sıra kanal temizliği,tıkanıklık açma,kanal görüntüleme hizmetleri de vermekteyiz.

Vidanjör Çekim Ücretleri

Arnavutköy’de vidanjör çekim ücretleri firmalar arasından farklılık gösterse de firmamız sabit ücret politikasını uygulamaktadır. Arnavutköy’de vidanjör hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar ALİ Kemal diyorki:

    Arnavutköyde vidanjör ve kanal açma işi denince ilk akla gelen firma vidanjör park firması olmalı bence .Güleryüzlü personeli ve cihazlarıyla benden tam not almayı başardı.

    • Avatar admin diyorki:

      Müşteri memnuniyeti firmamız için ilk sıradadır. Bizleri dostlarınıza tavsiye etmenizi temenni ederiz İyi çalışmalar Ali bey.

× WhatsApp 7/24 Destek