Dar alanlar için mini vidanjör

Vidanjörler genelde yirmi ton olup on teker kamyon üzerine monte edilirler.Bu tip vidanjörlerin çalışma alanlarının genişliği konusunda diyecek lafımız yok.Ama gelelim alışveriş merkezleri ve recidancelar gibi alçak tavanlı yapıların otopark ve bodrum katlarına. İşte bu tip yerlerde mini vidanjör ve mini kuka diye tabir ettiğimiz otopark ve dar alanlar için özel olarak üretilmiş araçlar devreye giriyor. 2 mt yükseklik ölçüsü bulunan alçak katlı katlı alanlarda rahatlıkla çalışabilen mini vidanjör ve kanal açma araçlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi bu gibi sıkıntılardan kurtarabiliyoruz.

Mini Vidanjör Ne İş Yapar?

Mini vidanjör, işlevi bakımından büyük vidanjörlerle aynıdır. Yani büyük vidanjörler hangi kulvarlarda hizmet veriyorsa mini vidanjörler de aynı hizmeti veriyorlar.  Tek farkları çalışma alanlarıdır.

  • Foseptik çekimi
  • Yağ tanklarının temizlenmesi
  • Otoparklar içinde bulunan yağmur ızgaralarının temizliği
  • WC Lavabo tıkanıklığı açma

gibi işleriniz için mini vidanjörlerimizden yararlanabilirsiniz.

mini vidanjör ve kanal açma makinesi
Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Avatar Tugay diyorki:

    Otoparkımız da bulunan yağ tutucu hazne belirli aralıklarla temizleniyordu.Fakat büyük vidanjör otoparka giremediğinden kapıya kadar yanaşıyor oradan hortumları ekleye ekleye iş yapmaya çalışıyolardı. Hal böyle oluncada ek yerlerinden pislikler otoparkı kirletiyor ve işçilik biraz zahmetli olunca da otomatikmen ücreti de artıyordu. Bu mini Cooper vidanjör tam benim işim için biçilmiş kaftan.Özel tasarım olduğu için otoparka ve hatta yağ tutucu haznenin dibine kadar rahatlıkla girip işimizi halledebiliyoruz.Teşekkürler Vidanjör Park.

× WhatsApp 7/24 Destek