Hadimköy Vidanjör Ve Kanal Açma Hizmetleri

Hadımköy’de vidanjör hizmeti vermekte olan firmamız Hadımköy mahallesinin yanı sıra İstanbul’un her ilçesine 7/24 vidanjör ve kanal açma hizmeti vermektedir.

Hadımköy’de Vidanjör Hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ekonomik vidanjör hizmeti vermeye devam ediyoruz. Arnavutköy ilçesinde bulunan mahalleler arasında vidanjör hizmet bakımından Bolluca mahallesi diğer bölgelere nazaran farklılık göstermektedir. Bölgedeki fabrika ve diğer iş yerlerinin yoğunluğundan olsa gerek Vidanjör ihtiyacı oldukça yüksektir. Hadımköy‘de vidanjör hizmeti almak istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Vidanjörlerimiz çeşitli ebatlarda olduğundan işinize hangi vidanjör aracı yarayacakksa önceden tespit edip o aracı yönlendiriyoruz. Böylelikle fazla masraftan siz değerli müşterilerimizi kurtarmış oluyoruz. Örneğin ufak bir foseptik çukurunuz var ve bunun temizlenip içinin boşaltılmasını istiyorsunuz. Bunun için size 20 tonluk vidanjör  yerine size uygun daha az maliyetli mini vidanjörümüzü yönlendiriyoruz. Mini vidanjörler ilgili detaylı bilgi almak isterseniz tıklayın.

Hadımköy mahallesinde Vidanjör hizmetinin yanı sıra yüksek basınçlı kombine kanal temizleme makinesi ile her çaptaki atık su ve yağmur suyu hatlarının temizliği,tıkanıklık açma ve kanal görüntüme hizmetleri de vermekteyiz.

 

Vidanjörler Kaç Tonluk?

Vidanjör Park bünyesinde bulunan vidanjörler 2 ton ile 20 ton arası çekim yapma kapasitesine sahiptirler.

Vidanjör Ücreti Ne Kadar?

Vidanjör çekim ücretleri çalışacak yerin durumuna ve çekilecek malzemenin cinsine göre farklılık göstermektedir.

Her sektörde olduğu gibi vidanjör sektöründe de bir çok firma faaliyet göstermektedir.Bu firmaların arasından en uygun fiyata ve kaliteli hizmet verecek firma sayısı oldukça azdır. Firmamız ücret politikası çerçevesinde ücrete etki edecek koşulları ön görerek fiyat verir.Çalışma yapılacak yerin uzaklığı ve çekilecek cismin özelliği fiyatı arttırır yada düşürür. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vidanjör İşi Bizim İşimiz

Alanında uzman kadro ve senelerin vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar Ali Kuşçu diyorki:

    Vidanjör hizmeti aldım ve Söyledikleri saatte arızaya müdahale ederek bizi büyük dertten kurtardılar. Ek bir maliyette çıkarmadılar.İşlerinde iyiler tavsiye derim.

    • Avatar Vidanjör Park diyorki:

      Ali bey Merhaba, Vidanjör Park olarak siteniz de oluşabilecek sorunlara karşı her zaman hizmet vermeye hazırız.

× WhatsApp 7/24 Destek