Hakkımızda

Vidanjör Park Kurumsal

  Vidanjör Park 2003 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda Vidanjör sektöründe çalışmalarına devam ederken, günümüz teknolojisini de yakından takip ederek araç parkına yeni sistem makineleri de katmayı ihmal etmemiştir.

 

Vidanjör Park, 2005 yılında itibaren vidanjör hizmetlerinin yanı sıra kanalizasyon hatları temizlik işlerine de başlamış olup, 2005 yılından bu güne kadar sürekli yenilikçi hizmet anlayışı ile her geçen gün makine parkını genişleterek müşterilerine hızlı ve ekonomik hizmet vermeye devam ekmektedir.

 Vidanjör Park, kanal temizleme ve vidanjör hizmetlerinin yanı sıra kanal görüntüleme sektörüne de girerek altyapı ile alakalı her türlü hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaya devam ekmektedir.

Misyonumuz

 Mühendislik ve mimarlık bilimlerindeki son teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda projeler gelistirmek,
 Üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz teknolojik altyapı sistemleriyle birleştirmek,
 Proje,taahhüt, uygulama, danışmanlık hizmetlerini sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmektir.

Vizyonumuz

 Saydam, güvenilir, kaliteli ve verimli üstün nitelikli proje anlayışı,
 Üstlendiği projelerde farklılıklar yaratmak ve kalıcı eserler inşa etmek hedefi ile ülke ekonomisine katkı sağlama anlayışı,
 İnşaat sektöründe iş güvenliği ve işçi sağlığı konuların da güvenilir olma bilinci ile sektörde lider bir marka olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

 Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek kaliteli yaşam alanları için projeler üretmek,
 Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek,
 Taahhüdümüzde ki işleri zamanında tamamlamak,
 Tüm projelerimizde çevre ve insan sağlığını korumak,
 Kazısız uygulama teknikleri ile teknolojik çözümler üretmek,
 Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için, doğru bir iş planı ve risk analizi ışığında mevcut projeleri tamamlamak, yeni projelere imza atmak,
 Müşterinin duygu, düşünce ve beklentilerinin neler olduğunu saptayarak mevcut ve hedef müşterilerin hem proje esnasında hem de sonrasında ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetler sağlayabilmek,
 Şirketin çalışma standartlarına uygun olarak, iş kurallarını, iş ahlakını ve iş disiplinini ön planda tutarak müşterilerimizle daha iyi bir iletişim içinde olmaktır.

 

Referanslar Foto Galeri Blog İletişim

× WhatsApp 7/24 Destek