Kağıthane Vidanjör

Kağıthane vidanjör, günün her saati hizmet vermektedir. Kağıthane bölgesinin trafik durumuna göre en geç iki saat içerisinde vidanjör ekibimiz çalışma alanına gelerek gösterilen işi uygun bir şekilde yaparak bölgeyi terk eder. Alanında uzaman vidanjör ekibimiz çevre ve insan sağlığı ile alakalı olarak gerekli eğitimleri almış uzman personelden oluşmaktadır.

Kağıthane’de vidanjör hizmeti veren firmalar, arasında rakiplerimize uzak ara fark atarak hem makine parkı hem de personel olarak müşterilerimizin taktirini almayı başarmaktayız. Müşterilerimizden gelen olumlu veya olumsuz dönüşleri anında değerlendirerek kağıthane’de vidanjör hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar Asiye Mutlu diyorki:

    Sokağımız dar ve bir kamyonun giremeyeceği kadar dik. Buna rağmen vidanjörle kuyumuzu temizlediler.Kendileri için biraz zahmetli oldu ama değdi.Firmanıza ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

    • Avatar Vidanjör Park diyorki:

      Asiye hanım, sizlere verdiğimiz hizmetten dolayı bizlerde memnunuz misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz.Zor işleri başarmak bizim işimiz.

× WhatsApp 7/24 Destek