Kiralık Vidanjör

Kiralık vidanjör mü lazım? Doğru adrestesiniz. Vidanjör park’ta işinize uygun vidanjör mutlaka vardır. 2 tonluk vidanjörden 22 tonluk vidanjöre kadar her ebatta ve tonajda vidanjör mevcut. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizi arayıp uzman müşteri temsilcimiz ile görüşmek.

Vidanjör Park olarak size en ekonomik vidanjör hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz. Araçlarımız yeni model olup insan ve çevre sağlığına duyarlı alanında uzman personeller tarafından kullanılmaktadır. İstanbul’un her noktasına maksimum iki saatlik servis süresi sonrasında intikal eden vidanjör aracımız yetkili kişinin direktiflerine uyarak çalışır. Vidanjör hizmetlerinin yanı sıra tehlikeli atık taşıma,bakteri nakli gibi hizmetler de veren firmamız yetkili mercilerden alınmış gerekli ruhsat ve sertifikalara da sahiptir.

Vidanjör İşini Uzmanına Bırakın

Yılların vermiş olduğu deneyim teknoloji ile birleşince ortaya çok daha güzel işler çıkmaktadır. Firmamız teknolojik alt yapı sistemlerini kullanarak birçok alt yapı sorununu kazısız yöntemlerle rehabilite edebilmektedir. Kazısız teknolojilerle alakalı detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Kiarlık Vidanjör

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek