Logar Temizliği

Logar Temizliği

Logar Temizliğinin İnsan Ve Çevre Sağlığına Etkisi

Logar temizliği yada halk arasında kullanılan tabiriyle ”rögar temizliği” Türk dil kurumuna göre ”logar” olarak onaylanmış olmasından dolayı bizde yazımıza da bu keimeye ”logar” olarak yer vereceğiz. Evimiz de,iş yerimiz de veya diğer yaşam alanlarımız da kullandığımız atık sular muhtelif çaplar da borular vasıtası ile logar dediğimiz kuyuda birikir. Bu kuyular da biriken sular belirli bir doluluk oranının ardından belediyelerin yeraltına döşemiş olduğu kanalizasyon hatları sayesinde ilgili arıtma tesislerine dökülerek orada gerekli işlemlere maruz kaldıktan sonra çeşitli şekillerde bertaraf edilirler.Hangi bölgelere hizmet verdiğimiz ile alakalı detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Logar temizliği önemli bir unsurdur.Her ne kadar bir bahçe düzenlemesi gibi,yada bir yeşil alan gibi devamlı gözümüzün önünde olmasa da insan ve çevre sağlığı açısından büyük önem taşır.Logar temizliği belirli dönemlerde yapılmadığı taktirde,kuyu içerisine biriken atıklar günden güne tıkanmalara neden olabilir ve kanalizasyon borusuna gitmesi gereken atık sular kendilerine yol bulamadığı için taşarak özenle baktığımız bahçemize veya çocuklarımızın oynadığı bolca vakit geçirdiği yaşam alanlarımıza sızarak büyük tehlikelere yol açabilirler.Logar temizliği alanında uzman temizlik firmalarına yaptırıldığında temizleme çalışmasından sonra gerekli ilaçlama işlemini de yaptıkların için kısa vadede sorun teşkil etmemektedir. Logar temizliği yapan firmalar arasında firmamız gerek ekip,ekipman gerekse bünyesindeki teknolojik cihazlarla çalışmalarına devam ederken sektördeki yerini de korumaktadır.

Sizde ufak maliyetlerle halledilebilecek işler için hemde kendi sağlığınızı hemde çevrenizdekilerin sağlığını tehlikeye atmadan logar temizliğiniz yaptırmanızı öneririz.Alanında uzman keşif ekibimiz sizlere 24 saat ücretsiz olarak hizmet vermektedir.Bu hizmetten yararlanmak istediğiniz an size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmamanızı isteriz.Sağlıklı günler..

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek