Pimaş Açma

Pimaş Açma

Evimiz de ve iş yerimiz de  kısacası bütün yaşam alanlarımız da kullandığımız suların kanalizasyon hatlarına gidebilmeleri için ufak çaplı pimaş dediğimiz borulardan geçmesi gerekmektedir. Ve bu pimaşların çapları küçük olduğu için tıkanma olasılıkları da yüksektir.

Tıkalı Pimaş Nasıl Açılır?

Eskiden pimaş açma işlemleri ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Günümüz teknolojisinde artık bu işler ufak robotlar sayesinde kolayca yapılabilmektedir. Zaman zaman çile haline gelen bu tıkanıklıklar artık beş on dakikalık bir çalışma neticesinde çözüme kavuşturuluyor.Banyo gideri tıkanıklık açma,mutfak gideri tıkanıklık açma,pimaş açma ve balkon gideri tıkanıklık açma konularında hizmet veren bir çok firma bulmak mümkün. Fakat bu hizmeti meslek olarak ve büyük titizlikle yapan firmalarla çalışmakta her zaman fayda vardır. Hepimiz bu gibi tıkanıklıklara şahit olmuşuzdur.Bu durum da genellikle marketten bir adet lavabo açıcı kimyasal alırız ve işimizi çözmeye çalışırız.Fakat bu böyle değil bu kimyasallar tıkalı pimaşı açmak yerine boruları deforme ederek daha kısa zaman da işin içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olmaktadır. Siz siz olun günümüz teknolojisinde bu kimyasallarla tıkalı giderlerinizi açmaya çalışmayın.

 Tıkalı pimaş açma işini yapan firmalardan yardım isteyerek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa sürede ve en ekonomik şekilde kurtulabilirsiniz.

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek