Sultangazi Vidanjör Ve Kanal Açma Hizmetleri

Sultangazi Vidanjör, haftanın yedi günü yirmi dört saat vidanjör hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji araçlarımızla arızaya en kısa zamanda müdahale etmeyi ve siz değerli müşterilerimize en ekonomik hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Çevreye ve insan sağlığına duyarlı ekibimizle işimizin başındayız.

Vidanjörlerimiz yüksek kapasiteli vakum pompalarına sahip olduklarından,derin ve araçların kolay giremeyeceği yerlerden vakum yapma özelliğine de sahiptirler. 20 ton kapasiteli araçlarımızın yanı sıra özellikle büyük vidanjörlerin giremediği,otopark veya alış veriş merkezlerinin alt katları gibi alanlara girecek şekilde tasarlanmış mini vidanjör ve kanal açma araçlarımızda mevcuttur. Alt yapılarınız da meydana gelen çökme,bazı nedenlerden dolayı oluşan borulardaki daralmaları tespit edebilen,arızayı noktasal olarak gösteren ve 200 mm den 2000 mm ye kadar görüntü alabilen kanal görüntüleme araçlarımızda bünyemizde mevcuttur. Sultangazi vidanjör bakımından bir hayli yoğun bölgelerimizden bir tanesidir. Bizim araçlarımız bölgenin vidanjör ihtiyacını karşılamaya yetecektir. Değerli müşterilerimizin bize ulaşması durumun da uzman keşif ekibimiz işin yapılacağı alana gelerek ücretsiz keşif yapar ve müşterimizi bilgilendirir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğundan müşterilerimize doğru bilgiyi vermeyi ilke edinmiş firmamız çalıştırdığı personele bu özelliği aşılamıştır.

Sultangazi vidanjör piyasasındaki yerimizi aldığımız müşterilerimizin bize dönüşleri, memnuniyetleri ve dostlarına tavsiyesiyle tescillenmiş olup,müşterilerimizin gözündeki bu yerimizi korumaya kararlıyız. Arnavutköy’de vidanjör hizmetinin yanı sıra kanal temizliği,tıkanıklık açma,kanal görüntüleme hizmetleri de vermekteyiz.

Vidanjör Çekim Ücretleri

Sultangazi’de vidanjör çekim ücretleri firmalar arasından farklılık gösterse de firmamız sabit ücret politikasını uygulamaktadır. Sultangazi’de vidanjör hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar Nazlı Küçük diyorki:

    Hayatımda ilk defa 7/24 hizmet veriyoruz deyip te dediği gibi yapan ve gecenin 2:30 unda yağmur suyu basan bodrumumuz için vidanjör gönderen bir firma. Teşekkür etmeden geçemedim.

    • Avatar Vidanjör Park Personeli diyorki:

      Nazlı hanım, hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Sultangazi başı çeken bölgelerden biridir.Bu bölge için araçlarımız haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veremeye hazırdır. Biz teşekkür ederiz.

× WhatsApp 7/24 Destek