Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım diye canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. İşi bu iş için özel olarak üretilmiş tıkanıklık açma robotlarına bırakın. Tıkanan tuvalet veya banyo giderlerini etrafa zarar vermeden hiçbir yeri kırıp dökmeden açıyoruz. Bu tür tıkanıklıkların uzman ekip tarafından garantili bir şekilde giderilmesi için firmamıza aramanız  ve servis kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Servis kaydı oluşturulduktan sonra iş programına göre en geç iki saat içerisinde ekibimiz adresinize gelerek sizi içinde bulunmuş olduğunuz sıkıntıdan kurtaracaktır. Güler yüzlü personelimiz  yaşam alanınıza zarar vermeden ve çalıştığı alanı kirletmeden sorunu çözer ve memnun kalıp kalmadığınızın değerlendirmesini yaparak ayrılır. Tuvalet gideri açma konusunda eğitim almış personellerimiz size haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir.

 

Sifonu Çekiyorum ama su gitmiyor

Siz sifonu çekiyorsunuz  ama klozet içindeki su hala gitmiyorsa ve bütün uğraşlarınıza rağmen çözüme ulaşamadıysanız işte bizi aramanın tam zamanı. Evinizin içindeki gider boruları genel de birbirlerine bağımlı yapıldığından klozetteki tıkanmadan dolayı lavabodan yada banyodaki giderken geri taşma yaşanabilir. Bu gibi sorunla karşılaştığında firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kötü kokular yüzünden evime kimse gelmek istemiyor

 

Tuvaletlerdeki tıkanıklık yaşam alanlarınızda kötü kokulara neden olabilir. Tuvaletten kötü koku geliyorsa mutlaka tesisatınızda bir tıkanıkık mevcuttur. Bugün önlem alınmaz ise ilerideki günlerde taşmalara,atık su baskınlarına neden olabilir bu da yaşam alanlarınızı kullanılamaz hale getirebilmektedir.

 

Robotla tıkanıklık açma

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız hiçbir şekilde bir yeri kırmadan tamamen teknolojik aletlerle tıkanıklıkları tespit eder ve tıkanmış bölgeyi açar. böylece hem evinizin bir bölümünü kırıp dökmemiş olursunuz hemde ufak maliyetle büyük sıkıntıdan kurtulmuş olursunuz.

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek