Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmetleri verdiğimiz bölgeler İstanbul’un tüm ilçelerdir.Haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Foseptik çekimi,kuyu temizliği,atık su çekimi,kanalizasyon hatlarının temizliği,kanal tıkanıklığı açma ve vidanjör hizmetleri vermekteyiz.

Özel kombine kanal temizleme araçlarımızla yüksek basınçlı su ile kanal temizlik ve görüntüleme işleri,

2 Ton – 20 Ton arası vidanjörlerle vidanjör hizmetleri,

Son sistem HD görüntü kalitesine sahip kanal görüntüleme araçlarımızla kanal görüntüleme hizmetleri,

Yüksek basınçlı kuka kanal açma araçlarımızla kanal tıkanıklığı açma hizmetleri ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sultangazi, Arnavutköy, Hadımköy, Gaziosmanpaşa başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine 7/24 acil vidanjör hizmetleri vermekteyiz. Vidanjör Hizmetleri  için bize ulaşabilirsiniz.
Kuka vidanjör hizmetleri veren firmamız yüksek teknolojili kanal açma aracı, kanal temizleme aracı, kombine kanal açma-temizleme aracı filosu ile sorunlarınıza en hızlı ve kesin çözümler üretmektedir.

Vidanjör Hizmetleri Bizim İşimiz

Kombine kanal temizleme aracı ile kanal içerisinde oluşan kirlilik, tıkanıklık ve teressubatın (kum, taş, çakıl benzeri) yüksek basınçlı suyla yumuşatılıp sürükleyerek rögar bacalarına kadar getirilmesi sağlanır. Rögar bacalarından vakum sistemi ile emilerek vidanjör tankı içerisine aktarılır. Bu şekilde tıkalı kanallar temizlenir ve yapılarda koku ve su baskını engellenmiş olur.
Kanal temizleme işleminin düzenli olarak yapılması gerekir. Aksi durumda şiddetli bir yağışta ev ve iş yerlerine su basma riski vardır.

Kanallarda oluşan tıkanıkları açmak için kuka veya kombine kanal açma aracı kullanılır. Tüm resmi kurum ve kuruluşlara, konut, iş yerleri, fabrika ve tesislere vidanjör hizmetleri vermekteyiz.

 • Yağmur suyu birikintilerinin temizliği
 • Kanalizasyon altyapı temizliği
 • Kanalizasyon bacalarının  temizliği
 • Yüksek debili sürekli vakum ile endüstriyel temizlik
 • Kanal tıkanıklığı açma
 • Aerobik aşılama çamuru temini
 • Firma içlerinde sıvıların taşınması
 • Evsel ve endüstriyel atıkların temizlenmesi
 • Atık su depolarının boşaltılması ve temizliği
 • Atık yağ havuzlarının temizliği
 • Basınçlı yüzey temizliği
 • Pis su ve atık suların temizlenmesi
 • Foseptik kuyularının temizliği

hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz tonajdaki vidanjör ile istediğiniz adrese belirttiğiniz gün ve saatte ulaşarak hizmet verilmektedir.

Vidanjör Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul vidanjör firmaları arasında lider konumda olan firmamız müşteri taleplerine zamanında müdahale ederek, müşteri memnuniyeti vizyonu ile hizmet verir. Vidanjör Park olarak okul, fabrika gibi büyük alanların temizlenmesi, fabrika atıklarının tahliyesi, tıkanan kanalların açılması, foseptik çukurlarının boşaltılması benzeri pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Eviniz de, iş yerinizde, otel , restaurant veya fabrika arıtma tesislerinin bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstri ve yağ atıklarınızdan kurtulmanız için artık Vidanjör Hizmetleri ile çok daha hızlı ve rahat olacak. Özel vidanjör hizmetleri sistemlerinin üstünde bulunan güçlü vakum çekicileri ile atık suları içinde bulunan, boruları tıkayacak nitelikteki maddeleri zahmetsiz ve hızlı bir biçimde vidanjöre aktaran ve borularınızın nefes almasını sağlayan bu hizmet kapsamında daha rahat yaşam ve konforlu bir hayat sürebilirsiniz.

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek