Vidanjör

Acil Vidanjör

Çoğumuzun bildiği gibi vidanjör sıvı atıkların bulundukları yerden çekilerek ilgili döküm alanlarına nakliyesini yapan araçtır.Vidanjörler çeşitli kapasitelere sahiptirler. 2 tondan tutunda 20 tona kadar yük taşıma kapasitesi olan vidanjörleri piyasada bulmak mümkündür. İşlerinizin aksamaması için çekim gücü yüksek pompalara sahip vidanjörleri tercih etmelisiniz.

Firmamız bünyesinde barındırdığı vidanjör,kuka,yüksek basınçlı kombine kanal açma makinesi ve kanal görüntüleme aracı ile hizmet vermektedir. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren en fazla bir saat içerisinde uzman keşif ekibimiz çakışmanın yapılacağı yere gelerek ücretsiz keşif yapar ve işiniz için en uygun aracın size yönlendirilmesi,işin yapılma süresi,fiyat gibi konularda size yardımcı olmaya çalışır.Keşif ekibimizin işin yapılacağı yere bakması hem müşterilerimiz hemde bizim için her zaman artı dır. Keşif yapılmadan gidilen işlerden genellikle olumsuz sonuç alınmış olup bu gibi durumlar berberinde müşterilerimizin yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulamamasına neden olmaktadır.

En Yakın Vidanjör

İstanbul’un neresinde olursanız olun bizimle çalışıyorsanız ve bizden bir vidanjör talep ettiyseniz. Vidanjör aracımız uzman personeli ile birlikte en fazla iki saat içinde çalışmanın yapılacağı alana gelmektedir.

Vidanjör Ne İşe Yarar

Çoğumuzun bildiği gibi vidanjör sıvı atıkların bulundukları yerden çekilerek ilgili döküm alanlarına nakliyesini yapan araçtır.Vidanjör araçları genellikle kanal, kanalizasyon temizliğinde ve foseptik kuyularında çok kullanılmaktadır, foseptikte oluşan tıkanıkları küçük boyutta ise şayet kendiniz temizleyebilir ve tıkanıklığı giderebilirsiniz ama tıkanıklık büyük boyutlarda ise bir vidanjör aracına ihtiyacınız var demektir.

Kanallar Neden Tıkanır?

Fosseptik kuyularının tıkanmasının en büyük nedenlerden birisi fosseptik kuyularına atılan plastik maddelerdir. Çünkü plastik maddeler fosseptik kuyusunda bulunan suda erimez. Erimeyen bu plastik maddeler bir süre sonra tıkanıklığa sebep olur. Bu tıkanıklığın açılması için çok kuvvetli bir basınca ihtiyaç duyulur. Bu basıncı ise vidanjör araçları sağlar. Basınç ile vidanjör araçları bu tıkanıklıkları giderir.

Evsel atık suların taşınması – Endüstriyel atık suların taşınması – Foseptik tanklarının boşaltılması – Atık su depolama tanklarının boşaltılması – Aerobik aşılama çamuru temini – Anaerobik aşılama çamuru temini – Yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması, – Firma içlerinde sıvıların taşınması – Tank tabanlarında biriken çamurların çekilmesi

7 GÜN 24 SAAT UZMAN KADROMUZ İLE İSTANBUL’UN HER YERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ…

 

Yıldızlayın
Teşekkür Ederiz
× WhatsApp 7/24 Destek